Најбољи ученици генерације 2018/19.

null

Ђорђевић Теодоровић Алекса

Ученик генерације
null

Андријић Лука

Соретиста генерације
null

Најбољи ученици

генерација 2018/19.

НОСИОЦИ ДИПЛОМЕ „ВУК КАРАЏИЋ“

8 – 1

  1. Илијев Невена
  2. Станојковић Маја
  3. Јовановић Јакша
  4. Филиповић Дуња
  5. Струнић Тијана
  6. Шухарт Огњен

 

8 – 2

  1. Ђукановић Ина
  2. Лазаревић Теодора
  3. Мајер Иван
  4. Најдановић Милица
  5. Радовановић Јана
  6. Радосављевић Марко

 

8 – 3

  1. Бокан Елена Ленка
  2. Ђенић Анђела
  3. Ђорђевић – Теодоровић Алекса
  4. Ћузпвић Маргита Маша
  5. Џордески Милица
  6. Шуковић Јана

 

8 – 4

  1. Бабић Уна
  2. Вермезовић Анђела
  3. Јездимировић Александар
  4. Коризмa Душан
  5. Мандић Михаило
  6. Мисић Сергеј
  7. Митровић Марко
  8. Михајловић Марија
  9. Пескаревић Иван
  10. Цицмил Александра

 

8 – 5

  1. Андрејић Лука
  2. Вуковић Алекса
  3. Кесер Уна
  4. Милосављевић Андреј
  5. Трпковић Вук
  6. Петровић Маша

 

НОСИОЦИ  ПОСЕБНИХ ДИПЛОМА

8– 1

  1. Филиповић Дуња- српски језик, биологија
  2. Струнић Тијана – Физика, математика
  3. Станојковић Маја – музичка култура
  4. Тасић Вељко – српски језик
  5. Станковић Андреја – физичко васпитање
  6. Јовановић Јакша – физичко васпитање
  7. Шухарт Огњен – физичко васпитање
  8. Алексић Димитрије – физичко васпитање
  9. Павићевић Василије – физичко васпитање
  10. Станковић Мина – енглески језик
  11. Петронијевић Лазар – музичка култура
  12. Златић Сара – музичка култура
  13. Пујић Арсеније – физичко васпитање
  14. Дракулић Катарина – ТиО

 

8 – 2

  1. Солдатовић Огњен – физичко васпитање
  2. Мајер Иван – физика, математука, српски језик, физичко васпитање, историја, биологија
  3. Радовановић Јана- енглески језик, математика
  4. Шиљић Милица- музичка култура, информатика и рачунарство (пласман на републичко такмичење)
  5. Најдановић Милица – музичка култура
  6. Лазаревић Теодора– хемија
  7. Радосављевић Марко – физичко васпитање
  8. Ђукановић Ина – српски језик, музичка култура

 

8 – 3

  1. Шуковић Јана – историја, српски језик
  2. Џордевски Милица, српски језик, марематика, историја, хемија
  3. Ћузовић Маргита Маша – српски језик
  4. Ђенић Анђела – биологија
  5. Бокан Елена Ленка – биологија
  6. Ђордјевић Алекса – Теодоровић, математика, физика, физичко васпитање
  7. Тодоровић Михајло – ликовна култура

 

8 – 4

  1. Коризмa Душан-информатика и рачунарство, физика, биологија, математика, географија
  2. Цицмил Александра – математика, енглески језик, српски језик, биологија, ликовна култура
  3. Бабић Уна – биологија, српски језик, хемија, ликовна култура
  4. Вермезовић Анђела – српски језик, биологија
  5. Мисић Сергеј –географија, физичко васпитање
  6. Шајиновић Милица – музичка култура, биологија
  7. Митровић Марко – географија, хемија
  8. Пескаревић Иван – географија
  9. Вуковић Никола – биологија
  10. Михајловић Марија – музичка култура
  11. Мандић Михаило – физичко васпитање
  12. Љубичић Лука – физичко васпитање
  13. Јездимировић Александар – географија

 

8 – 5

  1. Милосављевић Андреј- математика
  2. Петровић Маша- српски језик
  3. Вуковић Ана – музичка култура
  4. Кесер Уна – биологија
  5. Андрејић Лука – физичко васпитање
  6. Вуковић Алекса – музичка култура
  7. Трпковић Вук – математика