OŠ "Jelena Ćetković"
Vranjska 26, Beograd

 
OŠ Jelena ćetković

Početna strana
O školi
Upis u našu školu
Kontakt
FOTOGALERIJA
Časopis "Jelena"
Mediji o nama
50 godina škole
Javne nabavke

ORGANIZACIJA RADA
Program i organizacija rada škole
Pravila ponašanja, zakoni, pravilnici
Raspored po smenama
Školski kalendar
Otvorena vrata, dopunska i dodatna nas.
Raspored pismenih i kontrolnih zadataka
Raspored održavanja sekcija
Raspored održavanja pripremne nastave
Dan otvorene škole
Ostala obaveštenja
Školski razvojni plan.
o nama
Učenici generacije
Uspesi na takmičenjima
Nastavnici
Naši uspesi
Zanimljivosti

Školski inf. sistem
 

REZULTATI SA OPŠTINSKIH,  GRADSKIH I  REPUBLIČKIH  TAKMIČENjA
školska 2008/09. godina

UKUPNA STATISTIKA


takmičenja:

smotra/konkurs

opštinsko

gradsko

republičko

1. mesto

8

34

14

 

2. mesto

1

14

7

1

3. mesto

1

21

6

 

pohvala

 

 

1

 

Na ekipnim takmičenjima naši učenici su osvojili 3 prva, 2 druga i 7 trećih mesta i jednu pohvalu na opštinskim takmičenjima. Orkestar naše škole osvojio je prvo mesto na opštinskom, gradskom  i republičkom takmičenju.

SRPSKI JEZIK


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Dubravka Vilotić

6-3

I

 

 

  Jovana Jevtović

6-3

III

 

 

  Mina Purešić

6-1

III

 

 

LITERARNI KONKURS „VILE I VEŠTICE IZMEĆU DOBRA I ZLA“


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Aleksandar Milekić

8-4

I

 

 

LITERARNI KONKURS „RECIKLIRAJ-KREIRAJ-SJAJ ZVEZDA SAČUVAJ“


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Bojana Pejčić

3-5

I

 

 

TAKMIČENjE RECITATORA


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Katarina Pavlović

3-4

III

 

 

REPUBLIČKO TAKMIČENjE U KRASNOPISU


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Filip Vidaković 6-4 I

 

 

ENGLESKI JEZIK


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Anđela Radonjić 8-2 I

 

 

  Ivana Dabović 8-1 I

 

 

  Anja Koprivica 8-4 II

 

 

  Momčilo Milovanović 8-4 II

 

 

  Maja Stojić 8-1 III

 

 

MATEMATIKA

Na ekipnom prvenstvu osnovnih škola u matematici, naša škola je osvojila drugu nagradu.


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Ognjen Arsenijević 4-1 I I

 

  Petar Vujičić 4-3 I I

 

  Jana Vraneš 5-2 I I

 

  Marko Maljković 7-5 I II

 

  Marija Čiča 4-4 II  

 

  Sergej Keser 4-4 II I

 

  Nina Protić 4-4 II  

 

  Vuk Isaković 7-5 II  

 

  Aleksandar Milekić 8-4 II  

 

  Teodora Anđelkovi 4-3 III III

 

  Maša Elez 4-4 III  

 

  Teodora Mijatović 4-5 III III

 

  Milica Lazić 5-2 III  

 

  Nikola Vučenović 5-4 III  

 

  Jovana Jevtović 6-3 III  

 

  Božidar Mitrović 7-3 III  

 

TAKMIČENjE „KENGUR BEZ GRANICA“

prezime i ime

odeljenje

broj poena

Ognjen Arsenijević 4-1 110 (druga nagrada)
Boris Kovačević 6-4 110 (treća nagrada)
Luka Đurić 5-1 106 (treća nagrada)
Milica Lazić 5-1 103 (treća nagrada)
Božidar Mitrović 7-3 103 (treća nagrada)

FIZIKA


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Marko Maljković 7-5 I III II
  Božidar Mitrović 7-3 II pohvala  
  Marta Milovanović 7-3 III    
  Vuk Isaković 7-5 pohvala    

HEMIJA


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Marko Maljković 7-5 II III

 

  Vuk Isaković 7-5 II  

 

  Božidar Mitrović 7-3 II  

 

  Maja Živković 7-1 III  

 

  Maja Šišović 7-5 III  

 

GEOGRAFIJA


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Ivana Dabović 8-1 I II

 

  Regodić Marija 8-4 III  

 

  Simeunović Ljubomir 8-4 III  

 

  Maja Šapić 7-5 *  

 

  Vuk Isaković 7-5 *  

 

  Kosta Dimitrijević 7-2 *  

 

ISTORIJA


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Ivana Dabović 8-1 I  

 

  Filip Nikolić 8-3 I  

 

  Isidora Tolić 8-4 I III

 

  Jelena Purić 8-5 I III

 

  Miroljub Novaković 8-1 III  

 

INFORMATIKA


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

r.br.

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  1.  

Novaković Miroljub

8-1

I

 

 

  1.  

Milosavljević Nikola

8-1

II

 

 

  1.  

Ignjatović Aleksandar

8-1

II

 

 

  1.  

Biočanin Vuk

8-1

III

 

 

  1.  

Marković Andreja

8-1

III

 

 

  1.  

Đurić Luka

5-1

III

II

 

„PROGRAMER JUNIOR 2009“

prezime i ime

odeljenje

ocena rada

Milosavljević Nikola

8-1

među najboljima

Mrđa Nemanja

8-1

među najboljima

Marković Marko

8-1

među najboljima

TEHNIČKO OBRAZOVANjE


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Milena Marković 6-3 I

 

 

  Jovana Ilić 8-1 I

 

 

  Aleksa Stevanović 8-3 II

 

 

„ZAŠTITA OD POŽARA“


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

 

muška „A“ ekipa

 

 

 

  Branko Jokanović 3-3 II

 

 

  Jovan Ivković 3-4 II

 

 

  Nikola Zlatković 3-1 II

 

 

  ženska „A“ ekipa  

 

 

  Ana Marija Ćeranić 3/2 3-2 III

 

 

  Nina Spremović 3/1 3-1 III

 

 

  Darinka Đurović 3/1 3-1 III

 

 

  Petrušić Nađa 3/3 3-3 III

 

 

„NAJRASPEVANIJE ODELjENjE“


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

 

4-4

II

 

 

„ZLATNA SIRENA“
(takmičenje solo pevača)


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

 

Protulipac Ana

5-2

I

I

 

„ZLATNA SIRENA“
(takmičenje dueta)


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

 

Đukanović Nataša

5-2

I

II

 

 

Protulipac Ana

5-2

I

II

 

 

Milovanović Marta

7-3

I

I

 

 

Radovanović Milica

7-3

I

I

 

 

Kreclović Tonja

3-5

I

I

 

 

Pejčić Bojana

3-5

I

I

 

TAKMIČENjE ORKESTARA


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

 

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

 

školski orkestar

 

I

I

I

VERONAUKA-LIKOVNI KONKURS SPC


r.br.

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

 

Damjanović Vasilije

2-5

I

 

Drobnjak Jelena

2-3

I

 „ŠTA ZNAŠ O CRVENOKM KRSTU?“


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

 

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

 

Kašćelan Anđela

4-5

I

 

 

 

Đuričić Anja

4-5

I

 

 

 

Malkov Anja

4-5

I

 

 

 

Tripković Mina

4-2

I

 

 

LIKOVNI KONKURS „U SUSRET USKRSU“

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

Dimić Ljiljana

5-4

I

Stamenov Nevena

7-4

I

Maksimović Teodora

7-4

I

Vraneš milica

7-4

I

„MALI PJER“

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

Ratarac Ivana

7-4

II

Maljković Vladimir

5-3

III

LIKOVNI KONKURS „VILE I VEŠTICE IZMEĆU DOBRA I ZLA“


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Mitrovski Marija

5-4

I

 

 

DEČJI NAGRADNI KONKURS „FORMA IDEALE-NACRTAJ, OBOJI, OSVOJI“

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

Lončarević Matija

1-1

I

Stijepić Jovana

1-1

I

„MEKOTEKA“

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

odeljenje

4-4

I

FIZIČKO VASPITANjE

OPŠTINSKA TAKMIČENjA
Odbojka
- devojčice V i VI - treće mesto
- dečaci V i VI - prvo mesto

Rukomet         
- devojčice V i VI - treće mesto
- dečaci V i VI - treće mesto
- dečaci VII i VIII - prvo mesto

Košarka         
- dečaci VII i VIII - treće mesto  

Fudbal            
- dečaci V i VI - treće mesto
- dečaci VII i VIII - prvo mesto

GRADSKO TAKMIČENjE
Rukomet           
- dečaci VII i VIII - treće mesto

ŠAH


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Bulatović Ilija

6-4

I

I

 

  Kovačević Boris

6-4

I

I

 

  Bulatović Nikola

7-2

I

I

 

  Luković Vladimir

7-3

I

I

 

PLIVANjE


takmičenje

opštinsko

gradsko

republičko

 

prezime i ime

odeljenje

osvojeno mesto

osvojeno mesto

osvojeno mesto

  Kapor Jelena

8-3

 

I

 

  Romić Aleksandar

3-4

 

I

 

  Aleksić Jelena

6-4

 

II

 

  Đokić Zorana

8-3

 

II

 

 

 

 

 

OŠ "Jelena Ćetković"
Objavljivanje i kopiranje informacija i fotografija sa sajta moguće je samo uz pismenu saglasnost rukovodstva škole.
design by:
e@leksa

 

skola
Novinarska redakcija časopisa "Jelena"