ОБЕВЕШТЕЊЕ: Надокнада часова због продуженог зимског распуста

Од уторка, 17.3 до петка 20.3.2020. године надокнађиваће се настава првог часа.

Надокнада ће се вршити на следећи начин:

• За преподневну смену настава ће, наведених дана, почињати у 7:45 часова, први час ће трајати 60 минута, завршиће се у 8:45 и евидентираће се као двочас. Преостали часови, у току дана, се реализују по уобичајеном распореду звоњења. Ученици су у обавези да у школком дворишту буду у 7:35, а звоно за улазак ће се огласити у 7:40 часова.
  • За поподневну смену настава ће, наведених дана, почињати у 13:45 часова, први час ће трајати 60 минута, завршиће се у 14:45 и евидентираће се као двочас. Преостали часови, у току дана, се реализују по уобичајеном распореду звоњења. Ученици су у обавези да у школком дворишту буду у 13:35, а звоно за улазак ће се огласити у 13:40 часова.