Посета наших ученика отвореним лабораторијама

Дана 03. 11. 2018. године, 14 ученика осмог разреда у  пратњи наставнице Александре Гецић посетили  су  Отворене лабораторије на Хемијском факултету у Београду.

Програм је трајао од 14-17 часова. Обухватао је посету Музеју хемије, рад у хемијској лабораторији и демонстрационе огледе.

У Музеј хемије, ученици су  имали прилику да виде збирку великана српске хемије, као и оригинална документа и опрему прве хемијске лабораторије на Лицеју и Великој школи које представљају  драгоцено сведочанство о развоју хемије у Србији.

Ученици су похваљени од стране тима Отворене лабораторије на показаном знању, комуникативности и дисциплини.