Позив за подношење понуда за набавку Услуге фотографисања ученика у ОШ „Јелена Ћетковић“

Позивамо Вас да доставите понуду за набавку Услуге фотографисања ученика у ОШ „Јелена Ћетковић“.

Период трајања одобрења за фотографисање је годину дана од доношења одлуке о избору.

Понуда се подноси електронским путем на адресу: skola@jelena.edu.rs или поштом на адресу: Основна школа „Јелена Ћетковић“, Врањска 26 , 11000 Београд, или лично у секретаријат школе.

Позив за подношење понуда постављен је на сајту школе www.jelena.edu.rs 13.05.2019. године

Рок за подношење понуда је 17.05.2019. до 15 часова.

Школа може упутити позив фотографским радњама мејлом, с тим што су понуђачи дужни да поштују наведени рок за достављање понуда.

Понуда мора да садржи спецификацију услуга (попуњену табелу која се налази на линку испод овог текста).

Понуда може да садржи и примерке фотографија и осталих производа који се нуде. Примерке фотографија и других производа школа не враћа понуђачима (понуђачи их могу сами преузети у секретаријату школе, након спроведене процедуре избора).

Избор најповољније понуде извршиће Комисија сачињена од чланова Савета родитеља и Ученичког парламента.