Радионица “Аутомобил на електрични погон”

Дана 7.12.2023. у ОШ “Јелена Ћетковић”, реализована је радионица “Аутомобил на електрични погон”. Реализатор је био родитељ 2-1, Борко Лепојевић, инжењер информатике који се бави развојем софтвера за електрична возила.

Активност је покренута од стране педагошко-психолошке служба школе у сарадњи са Саветом родитеља, а присуствовали су ученици 2-1 и група ученика 2-4 са учитељицом Весном Маљевић.

Радионица се састојала из два дела: веома занимљива интерактивна презентација у свечаној сали школе и практични део у дворишту, разгледање и упознавање са радом аутомобила на електрични погон.

Од великог значаја је добра сарадња родитеља и школе. Ученици ће дуго памтити овај час.