Школска слава Свети Сава

Свечаним програмом, одржаним по традицији, у подне уз обављени обред резања колача, започета је школска слава Свети Сава. Наш хор уз диригентску палицу наставнице Александре Вуковић запевао је химну тако да су речи песме одзвањале холом школе. Извођење драмског текста „Голубица“ припремила је са ученицима наставница Славица Обрадовић, док су школу красили многобројни ликовни радови ученика од првог до осмог разреда у техници по сопственом избору. За сценски део приредбе била је заслужна наставница Ана Петровић. У уређењу хола учествовали су Милена Милошевић, Јован Мијаиловић и Марија Анђелић, у уређењу боравка учитељице Мирјана Нинковић и Славица Минић са ученицима који похађају боравак. Директор школе Љиљана Ристић захвалила се присутнима и честитала славу и ученицима, и колективу, и гостима.

Новинарска секција