Едукативна радионица за наставнике на тему „Игра као образовна техника“

У среду 18. 10. 2023. године у ОШ „Јелена Ћетковић“  одржана је едукативна радионица за наставнике на тему „Игра као образовна техника“. Циљ обуке је да се игра у настави  користи као техника учења која ће допринети бољој мотивацији за рад и учење и динамици рада на часу. Едукативну радионицу је припремила и одржала Јелена Предић, помоћник директора и педагог.

Са обукама смо наставили и у новембру. У четвртак 23. 11. 2023. године Марија Рајак, психолог школе, и Јелена Предић, помоћник директор и педагог, одржале су интерактивно предавање за наставнике на тему „Формативно оцењивање“. Обука је имала за циљ да пружи помоћ и подршку насатвницима у  процесу формативног оцењивања ученика.