Јелена и Иван за Сергеја

На часу грађанског васпитања покренули смо хуманитарну акцију за нашег млађег другара Сергеја. Са наставницом смо направили план акције и проширили апел на све старије разреде у школи, а како би акција била успешнија, позвали смо на сарадњу и другу школу са општине. Апел смо ширили свуда, а нашу хуманитарну акцију смо презентовали у Општини Звездра, 6.12.2021. како бисмо позвали што више ученика и наставника да се придруже акцији. Стизали су нам мејлови подршке, што нам је давало наду да ћемо остварити свој циљ. И наравно да смо у томе успели!

Резултате акције у којој је учествовало више од 2000 ученика на разне начине, погледајте у презентацији, а сигурни смо да ћете бити пријатно изненађени.

Овим путем захваљујемо се свим ученицима и родитељима који су били део нашег тима.