Природњачка радионица „Учимо од природе“ – Друштво за заштиту и проучавање птица Србије

Друштво за заштиту и проучавање птица Србије, уз подршку СББ фондације, успешно је реализовало у нашој школи први циклус природњачких радионица „Учимо од природе“, намењених деци нижих разреда основних школа. Радионицу је одржала Катарина Мајић.

Радионице су концепиране тако, да комбинацијом теоријске обраде, креативних игара и истраживачких задатака у природи, активирају чула најмлађих како би спознали сложеност разноврсног природног света који их окружује, али и еколошке проблеме који у њему постоје. Ново и интересантно.