Сарадња са локалном заједницом

Последња у низу посета вртића оставила је снажан печат на све нас. Нашу последњу тактилну таблу, коју су креирали ученици одељења 1-2,  даривали смо Предшколској установи „Бејби бум“. Сусрет са васпитачима је био пун емоција, загрљаја и широких осмеха. Поклон је заинтересовао знатижељне предшколце који су од нас сазнали како је то бити ђак првак. Одушевљење нису крили, али ни ми, јер су нас изненадили знањем и показали да су спремни за полазак у школу.

Сарадње које су за нама броје мноштво срећних дечјих осмеха, умилних лица драгих васпитача, поносних првака и једног учитеља који свет боји да буде бољи!